Zámecké saxofonové kvarteto

   Zámecké saxofonové kvarteto Josefa Žemličky vzniklo spojením zkušených hudebníků pohybujících se již mnoho let ve známých českých orchestrech. Pod vedením Josefa Žemličky a garanta souboru Jaroslava Jelínka vznikl velmi zajímavý projekt, který nabízí klasický i moderní repertoár saxofonového kvarteta. Díky jedinečnému hudebnímu aranžmá je vystoupení tohoto souboru vhodné pro nejrůznější společenské události (koncerty, V.I.P. akce, vernisáže, zahradní party, zámecké slavnosti).

     Nechte se přenést do dob Johanna Sebastiana Bacha, George Gerschwina nebo Wolfganga Amadea Mozarta. Pojďte si připomenout slavné písně Jaroslava Ježka, a to v podání jednoho z nejkrásnějších a nejlíbivějších hudebních nástrojů jakým je saxofon. Během jednoho večera se můžete setkat i s Richardem Straussem či Ludvigem van Beethovenem. Umožníme Vám vychutnat si melodie mistrů klasiky, ale také písně z nejslavnějších muzikálů.

     Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a využijte na Vašich akcích  Zámecké saxofonové kvarteto. Bude nám ctí a potěšením být s Vámi.

 

Kontakt :         Josef Žemlička +420 605 293 355

                        www.saxkvarteto.cz

                        zemlicka.zsk@seznam.cz